Popravka komandi za grejanje i ventilaciju

+9
dimmu
junior45
bratislavbelic
Sima21
fox_87
Nikola I.
Vladislav
bane90
Miljan
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Popravka komandi za grejanje i ventilaciju - Page 2 Empty Re: Popravka komandi za grejanje i ventilaciju

Počalji od bratislavbelic Ned 19 Mar 2017, 16:32

Mitke ::Sta nije jasno za majstoriju, cika mitke je svojevremeno slicno radio Very Happy Sjebo zabicu za sajlu, posle nasao drugu al nisam znao da vratim, na kraju mi se vise je*alo za istu, pa sam presao na manuelno podesavanje Very Happy

Ukoliko pažljivo pročitaš tekst koji sam napisao, shvatićeš da nejasnoće ne postoje. Sam sam pravio, nekoliko puta, neke "majstorije", nekada sam i smišljao šta bih mogao da uradim, a da problem sa slavinom i komandama grejača trajno (ako je moguće) rešim. Ovako nešto sam sad prvi put video. Tako nečega se ne bih setio, mada smatram za sasvim solidno rešenje za kratak vremenski period (dok ne nabaviš potrebne delove npr.).
bratislavbelic
bratislavbelic
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 65
Godina : 52
Lokacija : Novi Sad/Bačsky Petrovec
Datum upisa : 30.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Popravka komandi za grejanje i ventilaciju - Page 2 Empty Re: Popravka komandi za grejanje i ventilaciju

Počalji od Mitke Ned 19 Mar 2017, 16:34

Sta ti nije jasno je zajebancija, sta si odmah tako zvanican Very Happy I kod mene je trebalo da bude kratak vremenski period,dok ne nabavim zabicu, onda sam je nabavio al nisam znao da vratim, pa je ostalo kao visegodisnje resenje Very Happy
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Popravka komandi za grejanje i ventilaciju - Page 2 Empty Re: Popravka komandi za grejanje i ventilaciju

Počalji od bratislavbelic Ned 19 Mar 2017, 16:41

Ama skapirao sam da je šala, a i sa moje strane je, al ti nisi shvatio, nema ovde ljutnje ili nečeg goreg od toga. A zvaničan sam svaki radni dan na poslu, pa sad vežbam za sutra (ode vikend), da ne bih omašio slučajno. Ajd živ mi bio Cheers .
P.S.
Mada je neki put stvarno problem, dok čekaš deo, pa ti se zaista posle j*eb* više i za deo i da to odradiš,... funkcioniše, pa dok traje.
bratislavbelic
bratislavbelic
OHV 767ccm 30ks

Broj poruka : 65
Godina : 52
Lokacija : Novi Sad/Bačsky Petrovec
Datum upisa : 30.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Popravka komandi za grejanje i ventilaciju - Page 2 Empty Re: Popravka komandi za grejanje i ventilaciju

Počalji od Mitke Ned 19 Mar 2017, 16:59

Aaaaa, otkud znam vidim nema smajlija, nema nicega. Zato sam pomislio da si me nesto pogresno shvatio Very Happy
Mitke
Mitke
SOHC 1581ccm 83ks

Broj poruka : 8662
Godina : 34
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Popravka komandi za grejanje i ventilaciju - Page 2 Empty Re: Popravka komandi za grejanje i ventilaciju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu